Verbouwing begane grond Hoensbroek

04 okt 2013
Plaats : Hoensbroek
Jaar : 2011

Wonen in de keuken

De voordeur van de woning is vernieuwd en door het gebruik van de glazen stroken en de glazen deuren in de verruimde entree ontstaat een transparante ruimte met een natuurlijke overgang naar de rest van de woning. Direct rechts van de entree is een werkhoek cq kantoor gerealiseerd, waarbij gasten kunnen worden ontvangen zonder de privacy van de familie te schenden.

De als lees en speelkamer dienende voorkamer grenst aan de keuken, afgescheiden door glazen deuren. De leefkeuken is de spil in deze woning, waarbij de nadruk ligt op leefgenot. De bewoners leven in de keuken waarbij in de aanpalende eetkamer 10 tot 12 personen kunnen dineren. De massief eiken keuken, geïnstalleerd door Interieurbouw Jeroen Slangen, is voorzien van een professioneel Boretti kooktoestel.

De room devider tussen keuken en woonkamer bevat aan de keukenkant een open haard en aan de woonkamerkant de geïntegreerde tv. Hierdoor wordt de woonkamer bij de keuken betrokken en ook biedt de gerealiseerde patio en vergroot terras optimaal tuincontact en privacy door de grote schuifpui.

Video

Foto's

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Klanten over ons

  • Remco en Kelly Hustings, Heerlen

    "We genieten elke dag van de overkapping en kunnen eerlijk zeggen dat het onze beste investering in ons huis is."

  • Max van Beers, interieurerchitect

    “Ze voelen veel beter dan andere aannemers aan wat mijn bedoeling is. Ik kan een tegelverdeling op papier tekenen, maar in werkelijkheid pakt dat altijd iets anders uit. En dan moet de aannemer inschatten wat het beste aansluit bij mijn bedoeling. Bij hen is dat bijna altijd zoals ik voor ogen had."

  • Nathalie Janssen, Aesthetics Nathalie Maastricht

    'Een groot voordeel van Moonen Bouw is dat het niet alleen een bouwbedrijf is maar ook goede interieuradviezen geeft. Rob bekijkt het project vanuit de kennis die hij heeft maar ook vanuit zijn gevoel. Wat past er bij de persoon / personen of het bedrijf. Hij heeft smaakvolle ideeën en komt met snelle en werkbare oplossingen. Nog iedere dag ben ik blij in deze geweldige ruimte te mogen werken.'

  • Bert van Marwijk, Meerssen

    “Mensen zeggen wel eens: bouwen moet je drie keer doen voordat het goed is. Maar als je op je 55e begint met het bouwen van een huis, is dat geen optie. Het moet gewoon in één keer goed zijn en het was in één keer goed."

  • Helen Bastiaens, Maastricht

    ‘Het zijn geen normale werklui, die medewerkers van Moonen Bouw. Ze hebben zo’n oog voor detail en denken ook nog mee tijdens de uitvoering. Het mooiste vind ik dat ze ook aan het einde van de dag nog hun rotzooi opruimen. Waar vind je dat nog!’

  • Patrick Vroomen, Heerlen

    “Bij bouwen komt het aan op een goede logistieke planning. De levering van materialen, de inzet van mensen en de opeenvolging van werkzaamheden: dat moet allemaal perfect aansluiten. Rob en Jan kunnen dat als geen ander."

  • Maurice Jennekens, Voerendaal

    "Als ik uitbesteed, wil ik ook volledig ontzorgd worden en niet als ik thuiskom nog zelf aan de slag moet gaan met bijvoorbeeld opruimen. En dat was perfect! De mannen ruimden altijd alles perfect op en de afwerking is wat ik van Moonen mocht verwachten".

  • Joze en Sjaak Lamberts, Kerkrade

    "We wilden van donker en zwaar naar licht en ruimtelijk en vooral strak. Onze ideeen werden door de vakmensen van Moonen prima opgepakt, aangevuld etc. Het resultaat is enorm. Wij zijn er erg blij mee. Tijdens de renovatie niets dan lof over aanleveren,uitvoeren en opruimen. Super vakmensen waar je snel vertrouwen in krijgt.Wij zijn trots op ons mooie nieuwe huis"

  • Joost Hettinga, Managing Director Cantel Medical Maastricht

    “Als je comfortabel wil verbouwen moet je bij Moonen zijn. Moonen Bouw heeft voor mij ‘overperformed'. Wat zij binnen de gestelde tijd en het gestelde budget hebben klaargespeeld! Op het hoofdkantoor geloven ze het nog steeds niet.

  • Dhr. Murk Peutz ,Maastricht

    "Moonen is zonder meer van topniveau, zowel kwalitatief als in de werkwijze naar klanten toe. Inzet eigen projectleider is waardevol, verdient zichzelf terug. Actief meedenken in wijzigingen op de bouw is zeer waardevol. Schetsen, uitzoekwerk en adviezen ‘on the go’ is meerwaarde die andere firma’s gewoon niet in huis hebben."

Bekijk ook deze projecten