• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
  • Contact

Moonen Bouw steunt Stichting Return

marco
09 jun 2016
Nieuws

Lisa Mullenberg

Lisa Mullenberg wil de beste judoka worden. Hard trainen, er voor leven, dagelijks er mee bezig zijn. Alsmaar oefenen om beter te worden. Stichting Return helpt Lisa haar droom waar te maken. De stichting zet zich in om trainingen, stages en deelname aan wedstrijden mogelijk te maken. De droom van Lisa…, deelname aan de olympische spelen van 2020.

lisa-medailleSamen met Stichting Return, tal van sponsoren en vrienden zet ook Rob Moonen zich in om deze droom te helpen verwezenlijken.

Het doel van de Stichting Return is jonge mensen te stimuleren het beste uit zichzelf en hun omgeving te halen. Daarmee draagt de Stichting Return bij aan de duurzame ontwikkeling van positieve kernwaarden in communities op buurt-, wijk- en stedelijk niveau. Zodat iedereen de held wordt van zijn eigen verhaal.

Stichting Return, Serving (y)our dream.

Stichting Return regelt ook een belangrijk deel van de financiële zaken voor Lisa. Wilt u Lisa steunen in haar droom? Dat kan via de Stichting Return o.v.v. Droom Lisa NL78 INGB 0651 8475 40

www.stichtingreturn.nl

Stichting Return heeft een ANBI status

ANBI-logo-300x238Een ANBI is een algemeen nut beogende instelling. Een ANBI heeft een aantal belastingvoordelen:

• Een ANBI betaalt geen erfbelasting of schenkbelasting voor erfenissen en schenkingen die de instelling gebruikt voor het algemeen belang.
• Als een ANBI zelf schenkingen doet in het algemeen belang, hoeft de ontvanger geen schenkbelasting te betalen.
• Donateurs van een ANBI mogen hun giften aftrekken van de inkomsten- of vennootschapsbelasting.

Voor meer informatie www.belastingdienst.nl

« Vijf in één
Wonderwall geeft hout een gaver leven »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • “Een tien, een tien, een tien!”
    Begin dit jaar realiseerden we een nieuwe badkamer in het penthouse van Toos en Peter Paffen in Sittard. Ze hebben deze nieuwe badkamer laten ontwerpen door Au Four uit Hoensbroek. Peter Paffen komt zelf uit de toeleveringsbranche van de bouw en deed zaken met veel verschillende aannemers.
  • Wonderwall geeft hout een gaver leven
  • Trespa; spelen met licht
    Iedereen kent Trespa als een duurzame en onderhoudsvrije bekleding van boeiboorden, verlijmd of met van die lelijke schroeven om de veertig centimeter. Trespa is dan ook niet een materiaal waarvan je zou verwachten dat het gebruikt wordt door Moonen Bouw.
  • Sturen op kwaliteit
  • FIJNE FEESTDAGEN!!!

    Samen met Rob Moonen en...

  • Even voorstellen: Carina Ramakers
  • Schüco kozijnen en Renson screens: a match made in heaven
  • Vakmanschap is meesterschap
  • Cellenbeton, het nieuwe bouwen!
    De meeste mensen kennen cellenbeton als een bouwcomponent waarvan binnenmuren worden gemaakt. Maar daarmee doe je de cellenbeton producten van BoVeSaW tekort. De kwalitatief hoogwaardige, energiearme, onbrandbare en lichtgewicht cellenbeton componenten worden gebruikt om dragende buitenmuren bij nieuwbouw, maar ook bij renovatie te bouwen.
  • Even voorstellen: Serge Basstra
Laatste nieuws
  • Kwaliteit gegarandeerd   
    Kwaliteit gegarandeerd    Samen met Rob Moonen en projectleider...
  • Minimalistisch, modern, duurzaam en makkelijk in onderhoud
    Minimalistisch, modern, duurzaam en makkelijk in onderhoud Steeds vaker gebruiken we aluminium...
  • Voor alles tussen vloer en plafond
    Voor alles tussen vloer en plafond Eerder werkten Moonen Bouw en Burotronic...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom