• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

msc
18 dec 2019
Nieuws

Beste relatie,

Nog een paar dagen en 2019 gaat ook alweer de geschiedenisboeken in. Een jaar waar we met ons geweldig team bij Moonen Bouw, Moonen Bouwkundig Advies, onze partners binnen de verschillende bouwteams en architecten weer mooie projecten tot een prachtig resultaat konden brengen. 

Daarbij zijn we ook afgelopen jaar gestart met nieuwe uitdagingen zoals klimaat neutraal verbouwen door gebruik te maken van de nieuwste technologieën op dat gebied. Ondanks de steeds stringentere regelgeving vinden we altijd wel een oplossing voor stikstofregels, PFAS of andere opgeworpen problemen.

Bij ons staat altijd het eindresultaat, de kwaliteit en het woongenot van onze opdrachtgevers op de eerste plaats. Steeds vaker weten ook ondernemers ons te vinden voor de verbouwing van kantooromgevingen waarbij we door een mix van werken en ontspannen inspirerende en creatieve werkomgevingen kunnen creëren.

Namens mijn vrouw Leyla, de kinderen Aylin en Kayra en al onze medewerkers ‘dank je wel’ voor de prettige samenwerking en het in ons gestelde vertrouwen het afgelopen jaar.

Voor iedereen fijne feestdagen en een gezond en gelukkig 2020 toegewenst.

Groet,

« Rustig blijven, ook onder druk
Een kleine aanpassing aan de badkamer… »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Afscheid van een gouden vakman

    Met 14 jaar stond hij al...

  • Nog beter bouwen!
    Met de aanstaande pensionering van Jan Moonen is begin 2012 een verandertraject in gang gezet. Zo is een nieuwe weg ingeslagen door de herverdeling van de werkzaamheden naar de voormannen en de projectleiders en heeft ook iedereen meer taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden gekregen. Alles om een goede communicatie tussen voorman en projectleider, èn klant te kunnen waarborgen.
  • Cellenbeton, het nieuwe bouwen!
    De meeste mensen kennen cellenbeton als een bouwcomponent waarvan binnenmuren worden gemaakt. Maar daarmee doe je de cellenbeton producten van BoVeSaW tekort. De kwalitatief hoogwaardige, energiearme, onbrandbare en lichtgewicht cellenbeton componenten worden gebruikt om dragende buitenmuren bij nieuwbouw, maar ook bij renovatie te bouwen.
  • Vakmanschap is meesterschap
  • Fijne feestdagen!!!

    “Voor iedereen fijne...

  • Tour d'au Four 18 en 19 maart
  • Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking

    We zijn op bezoek bij...

  • Al vijf jaar ff-Anders…
    ...
  • Moeder aarde verwarmt en koelt onze huizen
  • Helderheid vanaf het begin
    Om onze opdrachtgevers zo compleet en goed mogelijk te kunnen bedienen, bouwen wij samen met een select aantal partners – architecten, interieurontwerpers etc. Onze partners moeten dezelfde taal spreken als wij. Dat praat makkelijker. Op dezelfde lijn zitten. Dat scheelt ruis. Ons aanvoelen en aan een half woord genoeg hebben om te begrijpen wat we bedoelen. En ons uitdagen en naar een hoger niveau tillen. Alleen zo kunnen we de kwaliteit leveren waar wij én u zoveel waarde aan hechten.
Terug
Laatste nieuws
  • Van voorgenomen keukenvernieuwing naar een leefkeuken
    Van voorgenomen keukenvernieuwing naar een leefkeuken Wanneer we Rob en Esther Riksen in hun...
  • Modern, tijdloos, warm en functioneel
    Modern, tijdloos, warm en functioneel Zo worden de ontwerpen van...
  • Van moeder op dochter: een bijzondere opvolging bij Moonen Bouw
    Van moeder op dochter: een bijzondere opvolging bij Moonen Bouw Binnen familiebedrijven komt het...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom