• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

marco
18 dec 2019
Nieuws

Beste relatie,

Nog een paar dagen en 2019 gaat ook alweer de geschiedenisboeken in. Een jaar waar we met ons geweldig team bij Moonen Bouw, Moonen Bouwkundig Advies, onze partners binnen de verschillende bouwteams en architecten weer mooie projecten tot een prachtig resultaat konden brengen. 

Daarbij zijn we ook afgelopen jaar gestart met nieuwe uitdagingen zoals klimaat neutraal verbouwen door gebruik te maken van de nieuwste technologieën op dat gebied. Ondanks de steeds stringentere regelgeving vinden we altijd wel een oplossing voor stikstofregels, PFAS of andere opgeworpen problemen.

Bij ons staat altijd het eindresultaat, de kwaliteit en het woongenot van onze opdrachtgevers op de eerste plaats. Steeds vaker weten ook ondernemers ons te vinden voor de verbouwing van kantooromgevingen waarbij we door een mix van werken en ontspannen inspirerende en creatieve werkomgevingen kunnen creëren.

Namens mijn vrouw Leyla, de kinderen Aylin en Kayra en al onze medewerkers ‘dank je wel’ voor de prettige samenwerking en het in ons gestelde vertrouwen het afgelopen jaar.

Voor iedereen fijne feestdagen en een gezond en gelukkig 2020 toegewenst.

Groet,

« Rustig blijven, ook onder druk
Een kleine aanpassing aan de badkamer… »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Moonen Bouw steunt Stichting Return
  • Wonderwall geeft hout een gaver leven
  • Eens klant, altijd klant
  • De kracht van samenhang – ‘nooit meer scheiden’
  • Over terugkijken en vooruit blikken
    Het einde van 2015 nadert snel. Een jaar met wederom mooie projecten en tevreden klanten. Een jaar waarin intern ‘het werken in projecten’ centraal stond. Met als doel vanaf het eerste contact met de klant tot en met de oplevering de klant ontzorgen en nog ‘beter bouwen’.
  • Neolith, de trendy gesinterde steen

    Samen met Rob Moonen en...

  • Benjamin tussen oude rotten in het vak
    n Hoensbroek tref ik Jan Crapels (59) en Wim Wensink (54) achterom bij een klant waar een uitbouw is gemaakt met Livium overkapping. Het lijkt alsof de verbouwing al gereed is, maar niets is minder waar.
  • Nieuwe trap de aanleiding voor verbouwing
Terug
Laatste nieuws
  • Afscheid van een gouden vakman
    Afscheid van een gouden vakman Met 14 jaar stond hij al op de steiger...
  • Xinnix kozijnen; bijna naadloos…
    Xinnix kozijnen; bijna naadloos… Xinnix kozijnen, van het Belgische...
  • Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking
    Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking We zijn op bezoek bij Pieter van ’t...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom