Au Four
-
Bij verbouwingen maken we veelvuldig gebruik van duurzame materialen die niet alleen esthetisch goed uit zien, maar zich ook naadloos laten verwerken, een luxe uitstraling hebben, maar toch hygiënisch en goed reinigbaar zijn. Wij stellen u graag twee uitzonderlijke materialen voor; HI-MACS en Corian. -


Op 3 oktober vond de officiële opening plaats van Mesterom Outdoor Living aan de Streeperstraat 70 in Landgraaf. De burgemeester van Landgraaf, dhr. Vlecken, verzorgde deze happening. Onder het genot van een hapje en een drankje konden relaties kennis maken met dit uniek store concept in Landgraaf.
In onze nieuwsbrieven laten we u niet alleen kennis maken met onze partners en medewerkers, maar proberen we ook te informeren over producten en bijzondere materialen die wij bij de realisatie van onze projecten gebruiken. Deze keer staat de terrasvloer in het middelpunt. Een buitenvloer is immers de basis voor uw terras.






Sorry, reageren is niet meer mogelijk.