• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
  • Contact

Uniek store concept

marco
04 okt 2014
Nieuws
advies, bouw, bouwkundig, buitendouche, burgemeester, euregio, landgraaf, living, mesterom, moonen, nuth, outdoor, overkapping, raymond, serre, showtuin bestratinging, spa, tuinkamers, vlecken, wellness

photostique-Mestromol-023

Op 3 oktober vond de officiële opening plaats van Mesterom Outdoor Living aan de Streeperstraat 70 in Landgraaf. De burgemeester van Landgraaf, dhr. Vlecken, verzorgde deze happening. Onder het genot van een hapje en een drankje konden relaties kennis maken met dit uniek store concept in Landgraaf.

photostique-Mestromol-105
Mesterom Outdoor Living is een samenwerkingsverband van kwaliteitspartners op het gebied van (bouwkundig) buitenleven en privé wellness. Door kennis en ervaring met elkaar uit te wisselen is het concept uitgebreid met unieke producten die het buitenleven veraangenamen.

Deze selecte groep van bedrijven uit de Euregio, waaronder Moonen Bouwkundigadvies, zijn allemaal specialist in haar vakgebied en gebruiken de meest innovatieve- en duurzame materialen bij het realiseren van projecten. Door intensieve samenwerking is een uniek concept ontstaan, waardoor een volledige realisatie kan worden uitgevoerd.

photostique-Mestromol-108In de ruim ingerichte showroom aan de Streeperstraat en showtuin aan Op de Heugden kunnen bezoekers hun stijl van buitenleven ontdekken. Een groot aantal producten, systemen en materialen kunnen worden bekeken en maken samen een heel jaar genieten van buitenleven mogelijk. In de showroom vindt u tuinkamers, ramen en deuren, lichtstraten, overkappingen, carports, glazen wanden voor buiten, stalen poorten en wanden, terras tegels voor buiten, bestratingen, maar ook wellness baden, spa’s en buitendouches.De complete buitenbeleving in uw eigen tuin; dat is waar Mesterom Outdoor Living voor staat. Van overkapping tot tuinkamer, van buitendouche tot wellness bad, van bestrating tot luxe tuinmeubilair. Het begint altijd met een goed gesprek waarna er een team van specialisten klaar staat om u van dienst te zijn.

Door onze gezamenlijke passie voor innovatie en duurzaamheid dragen wij de meest passende en esthetisch verantwoorde oplossingen aan voor al uw outdoor living wensen. In onze mooi ingerichte showroom en een showtuin geven wij u hiervan
een impressie. U bent van harte welkom.

Kijk gerust naar onze website www.mesterom-ol.nl.

Showroom
Streeperstraat 70
6371 GN Landgraaf

Openingstijden
ma,di,wo,vr 12.30 uur – 17.30 uur
do gesloten
za 10.00 uur – 16.00 uur
zo 12.30 uur – 16.30 uur

Bezoek buiten de openingstijden alleen op afspraak

Showtuin
Op de Heugden 38
6371 XM Landgraaf

Bezoek op afspraak

 

photostique-Mestromol-019

« Bijzondere materialen
Vakmanschap is meesterschap »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Cleaf: innovatie in fineer
  • Hout op het terras
    In onze nieuwsbrieven laten we u niet alleen kennis maken met onze partners en medewerkers, maar proberen we ook te informeren over producten en bijzondere materialen die wij bij de realisatie van onze projecten gebruiken. Deze keer staat de terrasvloer in het middelpunt. Een buitenvloer is immers de basis voor uw terras.
  • Rustig blijven, ook onder druk
  • Carpentier: Strakke lijnen met hout

    Steeds vaker gebruiken we...

  • Help Rob helpen
    Vorig jaar liep Rob voor het eerst een marathon in Eindhoven. Op zondag 13 april loopt Rob de marathon van Rotterdam. Deze keer wil hij echter zijn prestatie koppelen aan een hoger doel: geld ophalen om de droom van Lisa Mullenberg; goud halen op de Olympische Spelen van Tokyo in 2020, te helpen verwezenlijken.
  • Cellenbeton, het nieuwe bouwen!
    De meeste mensen kennen cellenbeton als een bouwcomponent waarvan binnenmuren worden gemaakt. Maar daarmee doe je de cellenbeton producten van BoVeSaW tekort. De kwalitatief hoogwaardige, energiearme, onbrandbare en lichtgewicht cellenbeton componenten worden gebruikt om dragende buitenmuren bij nieuwbouw, maar ook bij renovatie te bouwen.
  • De kracht van samenhang

    “Voor iedereen fijne...

  • Buiten leven!
    Proeven van het buitenleven, dat willen we het liefst het hele jaar door en niet alleen met goed weer. Dus besluiten steeds meer mensen tot het inrichten van een serre, tuinkamer, het aanbrengen van een overkapping en soms met een mooie jacuzzi eronder.
  • Luxueus wonen met zicht op de Maas
    Een droom, een kans en een zeldzaamheid. Luxueus wonen dichtbij het stadscentrum van Maastricht en toch de rust van "buiten", met vrij uitzicht over de Maas. Dat wordt geboden aan de Grote Dries in Borgharen.
  • Blijven communiceren!
    ...
  • Helderheid vanaf het begin
    Om onze opdrachtgevers zo compleet en goed mogelijk te kunnen bedienen, bouwen wij samen met een select aantal partners – architecten, interieurontwerpers etc. Onze partners moeten dezelfde taal spreken als wij. Dat praat makkelijker. Op dezelfde lijn zitten. Dat scheelt ruis. Ons aanvoelen en aan een half woord genoeg hebben om te begrijpen wat we bedoelen. En ons uitdagen en naar een hoger niveau tillen. Alleen zo kunnen we de kwaliteit leveren waar wij én u zoveel waarde aan hechten.
  • Bouwen alsof we ons eigen huis bouwen 
Laatste nieuws
  • Kwaliteit gegarandeerd   
    Kwaliteit gegarandeerd    Samen met Rob Moonen en projectleider...
  • Minimalistisch, modern, duurzaam en makkelijk in onderhoud
    Minimalistisch, modern, duurzaam en makkelijk in onderhoud Steeds vaker gebruiken we aluminium...
  • Voor alles tussen vloer en plafond
    Voor alles tussen vloer en plafond Eerder werkten Moonen Bouw en Burotronic...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom