Verbouwing beauty & healthsalon Maastricht

22 mrt 2014
Plaats : Maastricht
Jaar : 2013

Welkom op het koudste plekje in Limburg!

Om de entree tussen woonhuis en praktijkruimte te optimaliseren zijn eerst alle vloeren, wanden en plafonds gestript. Pas daarna kon de entree en centrale hal de functie van ontvangst- en wachtruimte krijgen. Niet alleen zijn de wanden opnieuw gestuukt en is er een nieuw plafond aangebracht, maar ook is de vloer voorzien van een hygiënische, maar toch warme parketvloer.

De wachtruimte en behandelkamers zijn daarnaast voorzien van een interieur op maat met bergruimte, maar in de vitrines kunnen ook schoonheidsproducten uitgestald worden. Naast de reguliere schoonheidsbehandelingen en gezondheidsprogramma’s biedt Aesthetics Nathalie Cryo-behandelingen.

In een speciale cabine wordt het lichaam kortstondig behandeld bij een ijzige temperatuur van 180 graden onder het vriespunt. Kijk voor meer informatie op de website van Aesthetics Nathalie

Video

Foto's

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Klanten over ons

  • Nathalie Janssen, Aesthetics Nathalie Maastricht

    'Een groot voordeel van Moonen Bouw is dat het niet alleen een bouwbedrijf is maar ook goede interieuradviezen geeft. Rob bekijkt het project vanuit de kennis die hij heeft maar ook vanuit zijn gevoel. Wat past er bij de persoon / personen of het bedrijf. Hij heeft smaakvolle ideeën en komt met snelle en werkbare oplossingen. Nog iedere dag ben ik blij in deze geweldige ruimte te mogen werken.'

  • Patrick Vroomen, Heerlen

    “Bij bouwen komt het aan op een goede logistieke planning. De levering van materialen, de inzet van mensen en de opeenvolging van werkzaamheden: dat moet allemaal perfect aansluiten. Rob en Jan kunnen dat als geen ander."

  • Remco en Kelly Hustings, Heerlen

    "We genieten elke dag van de overkapping en kunnen eerlijk zeggen dat het onze beste investering in ons huis is."

  • Dhr. Murk Peutz ,Maastricht

    "Moonen is zonder meer van topniveau, zowel kwalitatief als in de werkwijze naar klanten toe. Inzet eigen projectleider is waardevol, verdient zichzelf terug. Actief meedenken in wijzigingen op de bouw is zeer waardevol. Schetsen, uitzoekwerk en adviezen ‘on the go’ is meerwaarde die andere firma’s gewoon niet in huis hebben."

  • Roy Cornelissen, Stein

    “Bij Moonen is niet alleen het eindresultaat, maar ook de weg ernaar toe erg goed verlopen. Anders dan bij onze vorige verbouwing werden besluiten en keuzes die we moesten maken een week vooraf aangekondigd en konden we er rustig over nadenken. Niks ad hoc of overhaast. Je wist wat je aan ze had!”

  • Bert van Marwijk, Meerssen

    “Mensen zeggen wel eens: bouwen moet je drie keer doen voordat het goed is. Maar als je op je 55e begint met het bouwen van een huis, is dat geen optie. Het moet gewoon in één keer goed zijn en het was in één keer goed."

  • Yvonne Smeets, Nuth

    "De werklui zijn nette mensen, die netjes en stofvrij werken en het belangrijkste is dat ze steeds vertellen waar ze mee bezig zijn en waarom ze doen wat ze doen. Dat geeft vertrouwen."

  • Max van Beers, interieurerchitect

    “Ze voelen veel beter dan andere aannemers aan wat mijn bedoeling is. Ik kan een tegelverdeling op papier tekenen, maar in werkelijkheid pakt dat altijd iets anders uit. En dan moet de aannemer inschatten wat het beste aansluit bij mijn bedoeling. Bij hen is dat bijna altijd zoals ik voor ogen had."

  • Maurice Jennekens, Voerendaal

    "Als ik uitbesteed, wil ik ook volledig ontzorgd worden en niet als ik thuiskom nog zelf aan de slag moet gaan met bijvoorbeeld opruimen. En dat was perfect! De mannen ruimden altijd alles perfect op en de afwerking is wat ik van Moonen mocht verwachten".

  • E. Heunen, Paleis van Justitie Den Bosch

    Positieve eerste kennismaking. Moonen Bouw pakt het proces van begin tot eind op en ontzorgt opdrachtgever in deze.

Bekijk ook deze projecten