Verbouwing villa Heerlen

09 okt 2013
Plaats : Heerlen
Jaar : 2012

Van twee naar één

Bij deze karakteristieke jaren 30 villa is van twee woonhuizen één woonhuis gemaakt. De verbouwing is gestart vanaf de zolder tot aan uiteindelijk de aanbouw op de begane grond. In goede samenwerking met de architect bleef er voldoende ruimte om de Moonen signatuur optimaal te doen gelden. Blikvanger is wel de meer dan 300m2 tegelvloer die op de benedenverdieping aan één stuk is gelegd. Hierdoor zijn royale leefruimten ontstaan.

De nieuwe woon- annex tuinkamer loopt door in de aanbouw die ook de keuken herbergt. Uniek is de aparte koffiebar met luxe en professionele Barrista apparatuur. De keukenopbergruimte is geheel weggewerkt in de bijkeuken en zo blijft de ruimtelijkheid optimaal.

Door de uitgekiende plaatsing van lichtstraten en andere glazen doorzichten ontstaat er een flow van een woonhuis dat de eerst afzonderlijke woonhuizen sfeervol verbindt en eigenlijk doet vergeten.

Video

Foto's

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Klanten over ons

  • Roy Cornelissen, Stein

    “Bij Moonen is niet alleen het eindresultaat, maar ook de weg ernaar toe erg goed verlopen. Anders dan bij onze vorige verbouwing werden besluiten en keuzes die we moesten maken een week vooraf aangekondigd en konden we er rustig over nadenken. Niks ad hoc of overhaast. Je wist wat je aan ze had!”

  • Ron Murrer, Directeur Zorgresidentie de Voort en Zorgvilla Ridderspoor

    "Een vakkundige aannemer met korte lijnen in de communicatie. Wekelijks bouwoverleg bij dit soort projecten is erg fijn. Er wordt goed meegedacht en verrassende alternatieven aangedragen."

  • Joost Hettinga, Managing Director Cantel Medical Maastricht

    “Als je comfortabel wil verbouwen moet je bij Moonen zijn. Moonen Bouw heeft voor mij ‘overperformed'. Wat zij binnen de gestelde tijd en het gestelde budget hebben klaargespeeld! Op het hoofdkantoor geloven ze het nog steeds niet.

  • Patrick Vroomen, Heerlen

    “Bij bouwen komt het aan op een goede logistieke planning. De levering van materialen, de inzet van mensen en de opeenvolging van werkzaamheden: dat moet allemaal perfect aansluiten. Rob en Jan kunnen dat als geen ander."

  • Bert van Marwijk, Meerssen

    “Mensen zeggen wel eens: bouwen moet je drie keer doen voordat het goed is. Maar als je op je 55e begint met het bouwen van een huis, is dat geen optie. Het moet gewoon in één keer goed zijn en het was in één keer goed."

  • E. Heunen, Paleis van Justitie Den Bosch

    Positieve eerste kennismaking. Moonen Bouw pakt het proces van begin tot eind op en ontzorgt opdrachtgever in deze.

  • Helen Bastiaens, Maastricht

    ‘Het zijn geen normale werklui, die medewerkers van Moonen Bouw. Ze hebben zo’n oog voor detail en denken ook nog mee tijdens de uitvoering. Het mooiste vind ik dat ze ook aan het einde van de dag nog hun rotzooi opruimen. Waar vind je dat nog!’

  • Max van Beers, interieurerchitect

    “Ze voelen veel beter dan andere aannemers aan wat mijn bedoeling is. Ik kan een tegelverdeling op papier tekenen, maar in werkelijkheid pakt dat altijd iets anders uit. En dan moet de aannemer inschatten wat het beste aansluit bij mijn bedoeling. Bij hen is dat bijna altijd zoals ik voor ogen had."

  • Harry Bastiaens, huisartsenpraktijk Avenue Ceramique Maastricht

    “Elke week hadden we op een vaste tijd en plaats bouwbespreking. Alle afspraken die je dan maakte, werden direct uitgevoerd. Als we sommige dingen toch anders wilden, werd dat niet allemaal klakkeloos doorgevoerd. Voor- en nadelen werden toegelicht en Rob kwam op eigen initiatief met andere oplossingen, die architectonisch gezien beter waren. Dat werkte erg goed."

  • Nathalie Janssen, Aesthetics Nathalie Maastricht

    'Een groot voordeel van Moonen Bouw is dat het niet alleen een bouwbedrijf is maar ook goede interieuradviezen geeft. Rob bekijkt het project vanuit de kennis die hij heeft maar ook vanuit zijn gevoel. Wat past er bij de persoon / personen of het bedrijf. Hij heeft smaakvolle ideeën en komt met snelle en werkbare oplossingen. Nog iedere dag ben ik blij in deze geweldige ruimte te mogen werken.'

Bekijk ook deze projecten