“Ze voelen veel beter dan andere aannemers aan wat mijn bedoeling is. Ik kan een tegelverdeling op papier tekenen, maar in werkelijkheid pakt dat altijd iets anders uit. En dan moet de aannemer inschatten wat het beste aansluit bij mijn bedoeling. Bij hen is dat bijna altijd zoals ik voor ogen had.”
Max van Beers
-
Uitgerekend op haar 18e verjaardag veroverde de Ippon Queen uit Maastricht een gouden medaille op de Jeugd Olympische Spelen in het Chinese Nanjing. -


Een droom, een kans en een zeldzaamheid. Luxueus wonen dichtbij het stadscentrum van Maastricht en toch de rust van "buiten", met vrij uitzicht over de Maas. Dat wordt geboden aan de Grote Dries in Borgharen.
Er zijn inmiddels heel wat Smarthome oplossingen op de markt die verlichting, zonwering, toegang, beveiliging, verwarming, muziek en energiemanagement combineren. Bijvoorbeeld Gira eNet, Gira KNX of Loxone. Nadeel is dat deze eigenlijk allemaal alleen volledig te implementeren zijn bij nieuwbouw, er moeten immers flink wat kabels getrokken worden voor de aansturing. Loxone biedt daarnaast ook draadloze oplossingen.
Normaliter beschrijven we hoe we een project hebben uitgevoerd, bezien vanuit het eindresultaat. Deze keer belichten we het voortraject, voor er ook maar één bouwkundige handeling is uitgevoerd. Hiervoor hebben we een afspraak met Ron Eversen van Moonen Bouwkundigadvies die vertelt over dit unieke, maar zeer complexe project in hartje Maastricht.





Sorry, reageren is niet meer mogelijk.