• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

Al vijf jaar ff-Anders…

marco
26 feb 2021
Nieuws

Dromen, denken, durven, doen. Dat is het motto van Petra Diederen en Leyla Moonen. Beide vriendinnen waren toe aan een nieuwe uitdaging en droomden van een eigen winkel. Geen doorsnee winkel, maar een winkel die net even anders was dan andere winkels. Hun eigen ding met hun eigen draai. Damesmode, sieraden, cadeau artikelen, maar ook relatiegeschenken, woonaccessoires en interieuradvies, maar dan anders. ff Anders was als concept geboren. Op 25 en 26 februari 2016 vierden ze het openingsweekend van hun winkel aan de Stationstraat 268 in Nuth met de officiële opening door burgemeester Désirée Schmalschläger van Nuth.

Inmiddels weten ook steeds meer klanten tot ver uit de regio rondom Nuth ff-Anders te vinden. Ondanks dat er een aantal merken uit het assortiment zijn verdwenen, hetzij door stoppen of omdat Leyla en Petra de kwaliteit niet goed genoeg vonden, zijn er ook genoeg nieuwe bij gekomen die gewaardeerd worden door hun klanten. ‘Ons concept is nog altijd hetzelfde’, zegt Leyla. ‘Het assortiment cadeau- en woonartikelen wijzigt voortdurend, want we zijn altijd op zoek naar iets dat net effe anders is’.

Helaas gaan ook zij gebukt onder de maatregelen van de overheid, maar bij de pakken neerzitten dat weigeren Petra en Leyla. De verruiming met shoppen op afspraak zien de twee dan ook als een cadeautje. De dames zijn blij dat ze vanaf 3 maart weer klanten in de winkel kunnen ontvangen. ‘Helaas is het er de tijd niet voor en de omstandigheden om te feesten, maar dat halen we zeker in’.

‘Natuurlijk waren we blij dat we konden bezorgen de afgelopen maanden, maar het houdt je wel 24/7 in je greep’, vertelt Petra. ‘Als je op zondag onder het wandelen appjes krijgt met bestellingen kom je in deze onrustige tijden ook niet tot rust’. ‘Begrijp me niet verkeerd’, valt Leyla in. ‘We zijn blij met elke bestelling, maar we missen toch vooral het uitgebreide contact met onze klanten, het dagelijkse ritme en de regelmaat’.

Dat ze net in de meest drukke tijd voor de feestdagen dicht moesten is natuurlijk zuur. Niet alleen omdat ze dan de een verloren jaar nog wat goed hadden kunnen maken, maar ook omdat ze extra hadden ingekocht voor de feestdagen. ‘De eerste twee weken van december zagen er goed uit en als je dan anderhalve week voor de Kerst dicht moet doet dat niet alleen pijn’, vertelt Petra. ‘We werden zelfs dubbel gestraft, omdat we ook daardoor niet in aanmerking komen voor overheidssteun’.

Maar de dames kijken nu vooral uit naar start van shoppen op afspraak. Ondertussen leveren pakketdiensten dozen met kleding van de nieuwe collectie af die de dames maar al te graag uitpakken, prijzen en in de rekken hangen. Ze hebben nog een week om de winkel weer op en top restylet te krijgen voor de eerste klanten. ‘Wat we nu binnen krijgen hebben we al een half jaar geleden moeten bestellen, zo werkt dat in onze branche’, zegt Leyla. ‘We zijn daarbij natuurlijk voorzichtiger geworden met bestellen’, vult Petra aan. ‘Omdat we niet weten wat de toekomst brengt, leven we nu van maand tot maand en als het nodig is kopen extra in bij voldoende vraag. Het weer van deze week doet ook goed. Niet alleen voor de verkoop, maar ook voor de gemoedstoestand van de klanten en onszelf’.

In de tussentijd zijn er ook alweer een aantal klanten tot aan de deur geweest om bestellingen op te halen en poseren de dames nog voor de foto. Nu nog met een dichte fles en lege glazen, maar dat gaan ze als het kan zeker nog met volle glazen inhalen… 

« Even voorstellen: Brian Kleikers
Een half uur met een uitvoerder »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • ISOTEX bouwsystemen
  • Tour d'au Four 18 en 19 maart
  • Fijne feestdagen!!!
  • Even voorstellen: Dave Clement

    We treffen Dave aan bij...

  • Hout op het terras
    In onze nieuwsbrieven laten we u niet alleen kennis maken met onze partners en medewerkers, maar proberen we ook te informeren over producten en bijzondere materialen die wij bij de realisatie van onze projecten gebruiken. Deze keer staat de terrasvloer in het middelpunt. Een buitenvloer is immers de basis voor uw terras.
  • De kracht van samenhang

    Steeds vaker gebruiken we...

  • Zaterdag 12 en zondag 13 maart:
    Het Woonevent van Limburg
    In het weekend van 12 en 13 maart organiseert Au Four uit Hoensbroek Het Woonevent van Limburg. Tijdens het weekend worden in de luxueuze showroom aan de Akerstraat Noord 350 in Hoensbroek demonstraties en workshops gegevens door tal van leveranciers uit de woonbranche. Een ideale gelegenheid om inspiratie op te doen voor iedereen die op zoek is naar de laatste trends op het gebied van wooninrichting.
  • Verbouwen of verhuizen?
  • Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking

    We zijn op bezoek bij...

  • FIJNE FEESTDAGEN!!!
Laatste nieuws
  • Afscheid van een gouden vakman
    Afscheid van een gouden vakman Met 14 jaar stond hij al op de steiger...
  • Xinnix kozijnen; bijna naadloos…
    Xinnix kozijnen; bijna naadloos… Xinnix kozijnen, van het Belgische...
  • Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking
    Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking We zijn op bezoek bij Pieter van ’t...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom