• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
  • Contact

Uniek is standaard!

marco
26 mei 2016
Nieuws
advies, au four, badkamers, bouw, keukens, moonen, paul creemers, rob

Au-Four

Au Four is al 10 jaar een begrip in Limburg. Vanuit de 2000 vierkante meters grote showroom aan de Akerstraat-Noord 350 in Hoensbroek ontzorgt Au Four hun klanten op het gebied van keukens, badkamer en vooral woongenot.

Aan de grote tafel in de volledig geoutilleerde keuken maken we kennis met directeur Paul Creemers. In 2014 nam hij het roer over bij Au Four en is toen ook een nieuwe weg ingeslagen.

“Au Four is goed in keukens en ontwerpen van badkamers en wellness”, vertelt Paul. “Daar ligt onze kracht. Vroeger voerden we alles in eigen beheer uit, maar we kwamen erachter dat we niet op elk onderdeel van het proces de kwaliteit konden borgen waar Au Four voor staat. Voor ons betekent Au Four streven naar het hoogst haalbare. Zowel voor ons, maar vooral voor de klant. Dit doen we met ons team van drie ervaren keuken adviseurs en twee interieurarchitecten met passie, liefde. Daarbij stopt onze service niet bij het keukenkastje en de apparatuur, maar bekijken we het totaalconcept van de ruimte en desgewenst de hele woning. Hierdoor is de klant verzekerd van optimale originaliteit, creativiteit en service.”

Au Four ontwerpt de keuken, maar desgewenst ook de badkamer en de wellness, maar ook de styling en inrichting van de woonkamer. Bij de uitvoering werkt Au Four daarbij samen met partners die dezelfde kwaliteit leveren en visie hebben, en daarbij zijn ingericht op het ontzorgen van de klant. Hierdoor ontstaat een synergie-effect waarbij 1 + 1 = 3.

Jaarlijks in april organiseert Au Four een woonevent in hun showroom waarbij onder het genot van een hapje en een drankje klanten kennis kunnen maken met de unieke beleving van Au Four.

“Op ons woonevent kunnen onze klanten kennis maken met onze partners, zoals Moonen Bouw, Berden, Bloemen Parket, Jac Waaijen en Rob Stassen. Waarbij ze rechtstreeks aan onze klanten hun producten, diensten en vooral hun visie onder de aandacht brengen. Van keuken tot badkamer, van parketvloer en meubels tot verlichting, van vitrage en open haard tot audiovisuele apparatuur en dat alles onder het genot van culinaire hapjes van onze eigen koks en de wijnen van Sauter Wijnen.”

De keuze voor Moonen Bouw als partner was voor Paul voor de hand liggend: “Rob Moonen en Moonen Bouw is net als Au Four een begrip in Nederlands en Belgisch Limburg bij klanten met een ambitie op het gebied van wonen. Rob levert kwaliteit en heeft een visie die naadloos aansluit bij onze visie”.

Als voorbeeld noemt Paul de werkwijze bij een aantal recent gerealiseerde projecten die Au Four en Moonen Bouw samen uitvoerden.

“Of de klant eerst bij ons binnen komt of via Rob bij ons komt, dat maakt niet uit”, verzekert Paul. “De klant zoekt de keuken of badkamer uit en wij maken het ontwerp van de gehele ruimte. Rob Moonen en zijn team doen de bouwkundige check en adviseren op het gebied van materiaalgebruik. Moonen Bouw voert de bouwkundige werkzaamheden en eventuele verbouwing uit samen met zijn vakmensen. Het resultaat is altijd een uniek eindproduct afgestemd op de wensen en behoeften van de tevreden klant”.

Uniek is de standaard, bij Au Four en Moonen Bouw…

Au-Four-2

« Trespa; spelen met licht
“Een tien, een tien, een tien!” »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Al vijf jaar ff-Anders…
    ...
  • Alleen vervangen convectorputten…
  • Wonderwall geeft hout een gaver leven
  • Genieten van een dubbelrol
  • Een kleine aanpassing aan de badkamer…
    ...
  • Helderheid vanaf het begin
    Om onze opdrachtgevers zo compleet en goed mogelijk te kunnen bedienen, bouwen wij samen met een select aantal partners – architecten, interieurontwerpers etc. Onze partners moeten dezelfde taal spreken als wij. Dat praat makkelijker. Op dezelfde lijn zitten. Dat scheelt ruis. Ons aanvoelen en aan een half woord genoeg hebben om te begrijpen wat we bedoelen. En ons uitdagen en naar een hoger niveau tillen. Alleen zo kunnen we de kwaliteit leveren waar wij én u zoveel waarde aan hechten.
  • Kerstwens

    “Voor iedereen fijne...

  • Trespa; spelen met licht
    Iedereen kent Trespa als een duurzame en onderhoudsvrije bekleding van boeiboorden, verlijmd of met van die lelijke schroeven om de veertig centimeter. Trespa is dan ook niet een materiaal waarvan je zou verwachten dat het gebruikt wordt door Moonen Bouw.
  • Fijne feestdagen!
  • ISOTEX bouwsystemen
  • Bijzondere materialen
    Bij verbouwingen maken we veelvuldig gebruik van duurzame materialen die niet alleen esthetisch goed uit zien, maar zich ook naadloos laten verwerken, een luxe uitstraling hebben, maar toch hygiënisch en goed reinigbaar zijn. Wij stellen u graag twee uitzonderlijke materialen voor; HI-MACS en Corian.
  • Help Rob helpen
    Vorig jaar liep Rob voor het eerst een marathon in Eindhoven. Op zondag 13 april loopt Rob de marathon van Rotterdam. Deze keer wil hij echter zijn prestatie koppelen aan een hoger doel: geld ophalen om de droom van Lisa Mullenberg; goud halen op de Olympische Spelen van Tokyo in 2020, te helpen verwezenlijken.
  • Sturen op kwaliteit
  • De kracht van samenhang – ‘nooit meer scheiden’
  • Brandsøn, fine dining aan de oevers van Moeder Maas
  • Even voorstellen: Brian Kleikers
    ...
  • Vakmanschap is meesterschap
  • Tour d'au Four 18 en 19 maart
  • Nog beter bouwen!
    Met de aanstaande pensionering van Jan Moonen is begin 2012 een verandertraject in gang gezet. Zo is een nieuwe weg ingeslagen door de herverdeling van de werkzaamheden naar de voormannen en de projectleiders en heeft ook iedereen meer taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden gekregen. Alles om een goede communicatie tussen voorman en projectleider, èn klant te kunnen waarborgen.
  • Nieuwe trap de aanleiding voor verbouwing
Terug
Laatste nieuws
  • FIJNE FEESTDAGEN!!!
    FIJNE FEESTDAGEN!!! Beste relatie, We staan op de drempel...
  • Verbouwen of verhuizen?
    Verbouwen of verhuizen? Die vraag stelden zich Jos en Thea een...
  • Carpentier: Strakke lijnen met hout
    Carpentier: Strakke lijnen met hout Het is al jaren een trend bij...
  • Home
    • Pages
      • About
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • Feedback Form
      • Featured Works & Blog Posts
      • De Moonen Bouw familie
      • Testimonials
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
      • Left Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom