• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

Verbouwen of verhuizen?

msc
03 dec 2017
Nieuws

Dat was de hamvraag voor Henk en Rika Odink uit Kerkrade. Na de pensionering van Henk besloot het echtpaar, na goede afweging, hun eengezinswoning in Terwinselen te verbouwen en er te blijven wonen. Daaraan droeg niet alleen de perfecte ligging als uitvalsbasis voor hun reizen bij, maar ook omdat ze er gewoon graag wonen.

Au Four maakte een ontwerp en adviseerde Moonen Bouw als aannemer voor de totale verbouwing van de 1e verdieping. Moonen Bouw werkte de schetsen en plannen tot in detail uit.

“We wilden een kwalitatief hoogwaardige bouw en afwerking”, vertelt Henk Odink. “Vanaf het eerste gesprek met Rob Moonen was er sprake van een prettige relatie en ontstond er vertrouwen.”

“We hadden op zolder al een dakkapel laten plaatsen en lieten Moonen deze verdieping eerst afwerken en werd er ook een douchecel geplaatst. Dit omdat we tijdens de verbouwing van de 1e verdieping wel in het huis wilden blijven wonen. Enerzijds om toezicht te kunnen houden op de vorderingen en anderzijds voor de veiligheid”, vervolgt Henk. “Gedurende de verbouwing van begin maart tot aan de bouwvak sliepen we op zolder. Nu doet de zolder dienst al gastenverblijf.”

“De planning die projectleider Ike Schrijnemaekers had opgesteld werd wekelijks besproken en stipt gevolgd. Moonen had tijdens het compleet strippen van de etage ook een tijdelijke bouwingang aan de voorkant gemaakt, wat zeer handig bleek. Niet alleen werd het puin in 13 kleine containers hierdoor afgevoerd, maar werden ook alle bouwmaterialen hier doorheen naar binnen gebracht.”

Op de vraag of ze achteraf bezien iets anders zouden hebben gedaan moet het echtpaar lachen. “Tijdens de bouw bleek dat de plek van een wastafel op de badkamer wel op een heel ongelukkige plek gepland was. Daar had iedereen overheen gekeken. Elke andere aannemer zou hebben gezegd dat het jammer is, maar dat het zo op de tekening staat. Maar niet bij Moonen. Ike hakte uiteindelijk de knoop door en liet met spoed een nieuwe spiegel uit Duitsland komen. Volgens mij zijn ze die nog zelf gaan ophalen ook”.

“De medewerkers van Moonen zijn prettig in de omgang, vriendelijk, behulpzaam en denken actief mee. Dat geldt voor Jan Crapels en Wim Wensink die de verbouwing bij ons hebben uitgevoerd en ook projectleider Ike Schrijnemaekers en Rob Moonen”, vervolgt Henk.

“We zullen Moonen Bouw met het volste vertrouwen aan iedereen aanbevelen. Ze zijn niet goedkoop, maar het geld dubbel en dwars waard”.

Denkt u ook aan verbouwen of verhuizen? Neem dan contact op met Rob Moonen voor een eerlijk advies.

Bekijk het project hier>

« ISOTEX bouwsystemen
Brandsøn, fine dining aan de oevers van Moeder Maas »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Boley; specialist in vuurmeubels
  • Even voorstellen: Dave Clement

    We treffen Dave aan bij...

  • Bouwen alsof we ons eigen huis bouwen 

    We zijn op bezoek bij...

  • De stille kracht van Moonen Bouw
  • Benjamin tussen oude rotten in het vak
    n Hoensbroek tref ik Jan Crapels (59) en Wim Wensink (54) achterom bij een klant waar een uitbouw is gemaakt met Livium overkapping. Het lijkt alsof de verbouwing al gereed is, maar niets is minder waar.
  • Vijf in één
    Normaliter beschrijven we hoe we een project hebben uitgevoerd, bezien vanuit het eindresultaat. Deze keer belichten we het voortraject, voor er ook maar één bouwkundige handeling is uitgevoerd. Hiervoor hebben we een afspraak met Ron Eversen van Moonen Bouwkundigadvies die vertelt over dit unieke, maar zeer complexe project in hartje Maastricht.
  • Geld dubbel en dwars waard!

  • Moonen Bouw steunt Stichting Return
  • Tour d'au Four 16 en 17 maart
  • Xinnix kozijnen; bijna naadloos…

    Xinnix kozijnen, van het...

  • ISOTEX bouwsystemen
  • Kwaliteit gegarandeerd   

    Samen met Rob Moonen en...

  • Rustig blijven, ook onder druk
  • Eens klant, altijd klant
  • Lisa Mullenberg wint goud in Nanjing
    Uitgerekend op haar 18e verjaardag veroverde de Ippon Queen uit Maastricht een gouden medaille op de Jeugd Olympische Spelen in het Chinese Nanjing.
  • “Ik gun iemand Moonen Bouw”

    Als we aankomen bij de...

  • Een bezoek op de bouw
Laatste nieuws
  • Afscheid van een gouden vakman
    Afscheid van een gouden vakman Met 14 jaar stond hij al op de steiger...
  • Xinnix kozijnen; bijna naadloos…
    Xinnix kozijnen; bijna naadloos… Xinnix kozijnen, van het Belgische...
  • Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking
    Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking We zijn op bezoek bij Pieter van ’t...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom