• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

Zaterdag 12 en zondag 13 maart:
Het Woonevent van Limburg

marco
03 mrt 2016
Nieuws
13, 2016, au four, bouw 12, hoensbroek, maart, moonen, woonevent

banner_tourdaufour

In het weekend van 12 en 13 maart organiseert Au Four uit Hoensbroek Het Woonevent van Limburg. Tijdens het weekend worden in de luxueuze showroom aan de Akerstraat Noord 350 in Hoensbroek demonstraties en workshops gegevens door tal van leveranciers uit de woonbranche. Een ideale gelegenheid om inspiratie op te doen voor iedereen die op zoek is naar de laatste trends op het gebied van wooninrichting.

Ook Moonen Bouw is vertegenwoordigd tijdens Het Woonevent en wij laten bezoekers kennis maken met de ‘Moonen’ kwaliteit, afwerkingsniveau en werkwijze aan de hand van gerealiseerde projecten. Daarnaast kunnen bezoekers kennismaken met tal van exclusieve noviteiten op woongebied. Zo geeft Miele stoomoven demonstraties, toont Bora zijn bladafzuigsystemen, laat Bloemen Parket alles op het gebied van houten vloeren zien, verrast Jack Waayen met zijn exclusieve beeld en audio assortiment en Rob Stassen laat u kennis maken met alles op het gebied van wooninrichting en zal ook FH Meubelen hun assortiment ten toon spreiden. Dit alles in een ontspannen sfeer aan de hand van een wijnproeverij van Sauter Wijnen.

Ik nodig u van harte uit een kijkje te komen nemen op 12 of 13 maart van 12 tot 17 uur bij Au Four in Hoensbroek. Om inspiratie op te doen of gewoon om te genieten van alle presentaties, de noviteiten en de culinaire verwennerij.

Handtekening-Rob
 
 
 
 
 
 

« Over terugkijken en vooruit blikken
Trespa; spelen met licht »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Het gouden duo van Moonen Bouw
  • Moonen maakt waar wat ze beloven
    Nadat de tuin onderhoudsvriendelijk was gemaakt met onder andere kunstgras en de zwemvijver was vervangen door een zwembad ontstond de wens bij de familie Hanssen uit Kerkrade om iets met het terras te doen.
  • Luxueus wonen met zicht op de Maas
    Een droom, een kans en een zeldzaamheid. Luxueus wonen dichtbij het stadscentrum van Maastricht en toch de rust van "buiten", met vrij uitzicht over de Maas. Dat wordt geboden aan de Grote Dries in Borgharen.
  • Rik vliegt uit...
  • Kerstwens

    “Voor iedereen fijne...

  • Verbouwen of verhuizen?

    Als we aankomen bij de...

  • Moeder aarde verwarmt en koelt onze huizen
  • Brandsøn, fine dining aan de oevers van Moeder Maas
  • ISOTEX bouwsystemen
  • Tijdloze ontwerpen met respect voor de natuur…
  • Rustig blijven, ook onder druk
  • Help Rob helpen
    Vorig jaar liep Rob voor het eerst een marathon in Eindhoven. Op zondag 13 april loopt Rob de marathon van Rotterdam. Deze keer wil hij echter zijn prestatie koppelen aan een hoger doel: geld ophalen om de droom van Lisa Mullenberg; goud halen op de Olympische Spelen van Tokyo in 2020, te helpen verwezenlijken.
  • Isoleren in stijl
    Vocht en kou maken geen kans meer in de moderne woning in Voerendaal van de familie Jennekens na de grondige gevel- en dakisolatie in 2014.
  • Prettige feestdagen!
Laatste nieuws
  • Even voorstellen: Dave Clement
    Even voorstellen: Dave Clement We treffen Dave aan bij een project in...
  • Even voorstellen: Luc Smeets
    Even voorstellen: Luc Smeets Als we aankomen bij de verbouwing van...
  • Kwaliteit gegarandeerd   
    Kwaliteit gegarandeerd    Samen met Rob Moonen en projectleider...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom