• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

Fijne Feestdagen!!!

msc
21 dec 2017
Nieuws


 
 
Beste Relatie,

Nog even en 2017 is ten einde. De economie is weer herstellende en de hectiek is weer terug in de bouw. 2017, vijf jaar nadat we een visie hebben uitgesproken, plukken we nu de vruchten van de koers die we toen hebben uitgezet en de keuzes die we toen hebben gemaakt.

Projectleiders hebben meer verantwoordelijkheid gekregen en zijn gegroeid naar projectmanagers. Die het Moonen Bouw totaalconcept van het eerste klantcontact tot aan de oplevering begeleiden en sturen. Daarbij werken we met een hecht team van betrokken medewerkers en kwalitatief hoogwaardige partners samen in een bouwteam.
Dat geeft vertrouwen voor de klant, die maximaal betrokken kan worden en daarmee ook invloed kan blijven hebben op het eindresultaat. Daarbij ontzorgen wij de klant en regelen het gewoon van A tot Z!

Dat het concept aanslaat in de markt blijkt te meer omdat klanten ons tegenwoordig steeds gerichter benaderen. Men kiest bewust voor een Moonen verbouwing.
We zijn namelijk al gescreend door deze potentiele klanten bij u.
U bent onze ambassadeurs in de markt, niet omdat we u er om vragen, maar omdat u, net als wij, trots bent op het eindresultaat.

Bedankt hiervoor! Het geeft ons vertrouwen voor de toekomst om nog mooiere projecten te mogen doen voor ú.

Namens mijn vrouw Leyla, de kinderen Aylin en Kayra en al onze medewerkers bedankt voor de prettige samenwerking en het gestelde vertrouwen het afgelopen jaar.

Voor iedereen fijne feestdagen en een gezond en gelukkig 2018 toegewenst.

Groet,


 
 
 
 
 

« Brandsøn, fine dining aan de oevers van Moeder Maas
Even voorstellen: Martijn Huijskens, projectmanager »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Fijne feestdagen...
  • Nieuwe trap de aanleiding voor verbouwing
  • Bouwen alsof we ons eigen huis bouwen 

    Met 14 jaar stond hij al...

  • Even voorstellen: Carina Ramakers
  • Uniek store concept
    Op 3 oktober vond de officiële opening plaats van Mesterom Outdoor Living aan de Streeperstraat 70 in Landgraaf. De burgemeester van Landgraaf, dhr. Vlecken, verzorgde deze happening. Onder het genot van een hapje en een drankje konden relaties kennis maken met dit uniek store concept in Landgraaf.
  • Voor alles tussen vloer en plafond

    We zijn op bezoek bij...

  • Vakmanschap tot op de halve millimeter!
  • Even voorstellen: Luc Smeets

    Als we aankomen bij de...

  • Help Rob helpen
    Vorig jaar liep Rob voor het eerst een marathon in Eindhoven. Op zondag 13 april loopt Rob de marathon van Rotterdam. Deze keer wil hij echter zijn prestatie koppelen aan een hoger doel: geld ophalen om de droom van Lisa Mullenberg; goud halen op de Olympische Spelen van Tokyo in 2020, te helpen verwezenlijken.
Terug
Laatste nieuws
  • Afscheid van een gouden vakman
    Afscheid van een gouden vakman Met 14 jaar stond hij al op de steiger...
  • Xinnix kozijnen; bijna naadloos…
    Xinnix kozijnen; bijna naadloos… Xinnix kozijnen, van het Belgische...
  • Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking
    Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking We zijn op bezoek bij Pieter van ’t...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom