Verbouwing woonhuis Nuth

04 okt 2013
Jaar : 2012

Duurzame materialen

Bij dit eerder gerenoveerde woonhuis in Nuth werd bij deze verbouwing met name het exterieur onder handen genomen. Zo is er een nieuwe carport met lichtstraat geplaatst met een erfafscheiding van gegalvaniseerde stalen roosters.

De nieuwe boeiboorden en RVS balustrade met aluminium bekleding geven het wit geverfde woonhuis een luxe uitstraling. De nieuwe entrée is in dezelfde stijl vormgegeven. De combinatie van betonnen trapdelen en het roestige Cortenstaal maken de voorzijde af.

Aan de achterzijde heeft het speeltoestel plaats gemaakt voor een knusse lounche hoek, terwijl het terras is voorzien van een praktische luifel.

Op de verdieping is de badkamer vernieuwd waarbij gebruik is gemaakt van luxe en onderhoudsvrije materialen zoals natuursteen en Corian kunststof.

Video

Foto's

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Klanten over ons

  • Ron Murrer, Directeur Zorgresidentie de Voort en Zorgvilla Ridderspoor

    "Een vakkundige aannemer met korte lijnen in de communicatie. Wekelijks bouwoverleg bij dit soort projecten is erg fijn. Er wordt goed meegedacht en verrassende alternatieven aangedragen."

  • Patrick Vroomen, Heerlen

    “Bij bouwen komt het aan op een goede logistieke planning. De levering van materialen, de inzet van mensen en de opeenvolging van werkzaamheden: dat moet allemaal perfect aansluiten. Rob en Jan kunnen dat als geen ander."

  • Joze en Sjaak Lamberts, Kerkrade

    "We wilden van donker en zwaar naar licht en ruimtelijk en vooral strak. Onze ideeen werden door de vakmensen van Moonen prima opgepakt, aangevuld etc. Het resultaat is enorm. Wij zijn er erg blij mee. Tijdens de renovatie niets dan lof over aanleveren,uitvoeren en opruimen. Super vakmensen waar je snel vertrouwen in krijgt.Wij zijn trots op ons mooie nieuwe huis"

  • Max van Beers, interieurerchitect

    “Ze voelen veel beter dan andere aannemers aan wat mijn bedoeling is. Ik kan een tegelverdeling op papier tekenen, maar in werkelijkheid pakt dat altijd iets anders uit. En dan moet de aannemer inschatten wat het beste aansluit bij mijn bedoeling. Bij hen is dat bijna altijd zoals ik voor ogen had."

  • Fam. Giesen, Hoensbroek

    "Wij zijn zeer tevreden over de verrichte werkzaamheden en over jullie ideeën zowel buiten met de Livium overkapping als ook binnen. Wij vonden de mensen die bij ons mee hebben gewerkt aan het succes van de verbouwing. Altijd zeer correct en vakkundig. Ook over de onderaannemers zijn wij zeer tevreden. Alles bij elkaar bedankt voor een prettige samenwerking en goed resultaat."

  • Julienne Vaessen, Schinnen

    "Mijn man en ik denken zelfs al aan een volgende verbouwing en dan komt voor ons nog maar één partij in beeld; Moonen Bouw, zeker weten!"

  • Yvonne Smeets, Nuth

    "De werklui zijn nette mensen, die netjes en stofvrij werken en het belangrijkste is dat ze steeds vertellen waar ze mee bezig zijn en waarom ze doen wat ze doen. Dat geeft vertrouwen."

  • Joost Hettinga, Managing Director Cantel Medical Maastricht

    “Als je comfortabel wil verbouwen moet je bij Moonen zijn. Moonen Bouw heeft voor mij ‘overperformed'. Wat zij binnen de gestelde tijd en het gestelde budget hebben klaargespeeld! Op het hoofdkantoor geloven ze het nog steeds niet.

  • Helen Bastiaens, Maastricht

    ‘Het zijn geen normale werklui, die medewerkers van Moonen Bouw. Ze hebben zo’n oog voor detail en denken ook nog mee tijdens de uitvoering. Het mooiste vind ik dat ze ook aan het einde van de dag nog hun rotzooi opruimen. Waar vind je dat nog!’

  • Nathalie Janssen, Aesthetics Nathalie Maastricht

    'Een groot voordeel van Moonen Bouw is dat het niet alleen een bouwbedrijf is maar ook goede interieuradviezen geeft. Rob bekijkt het project vanuit de kennis die hij heeft maar ook vanuit zijn gevoel. Wat past er bij de persoon / personen of het bedrijf. Hij heeft smaakvolle ideeën en komt met snelle en werkbare oplossingen. Nog iedere dag ben ik blij in deze geweldige ruimte te mogen werken.'

Bekijk ook deze projecten