• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

Samen bouwen aan kwaliteit!

marco
28 apr 2014
Nieuws

Samen-bouwen

Iedereen die met Moonen Bouw te maken heeft gehad weet dat we kritisch zijn. Op onszelf, maar ook op de onderaannemers en leveranciers waar we mee samenwerken. Het leveren van kwaliteit en klanttevredenheid staat bij ons altijd voorop.

Uit de gevoerde klanttevredenheids- onderzoeken van de afgelopen jaren blijkt duidelijk wat onze klanten van ons verlangen en waar we onze organisatie kunnen verbeteren. Een steeds terugkerend verbeterpunt zijn de onderaannemers en leveranciers.

De veiligheids- en kwaliteitsslag die wij de afgelopen jaren intern hebben doorgevoerd gaan we nu ook maken met onze onderaannemers en leveranciers. In 2014 gaan we onze onderaannemers en leveranciers nog meer betrekken bij de veiligheids- en kwaliteitseisen die wij ook aan ons zelf stellen.

Zoals eerder bij het interne proces zal Jerôme Meertens, van More Advies training & opleiding, ons hierbij ondersteunen. Momenteel zijn we bezig met het opstellen van een inventarisatielijst, waarin aspecten, zoals veiligheid, kwaliteit, milieu en verzekeringen worden meegenomen.

Als deze lijst klaar is zullen er gesprekken volgen met onze onderaannemers en leveranciers, zodat we in kaart kunnen brengen waar er specifiek nog verbeterpunten zijn voordat een onderaannemer of leverancier zal worden toegevoegd aan onze selectie van vaste onderaannemers cq leveranciers.

Uiteraard staan ook verbeterpunten voor Moonen vanuit het perspectief van de bestaande onderaannemers en leveranciers op de agenda. Samen hebben we immers maar één doel: tevreden klanten.

Wij zullen u gedurende het jaar verder op de hoogte houden van de vordering.

« Help Rob helpen
Nog beter bouwen! »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • “Ik gun iemand Moonen Bouw”
  • Isoleren in stijl
    Vocht en kou maken geen kans meer in de moderne woning in Voerendaal van de familie Jennekens na de grondige gevel- en dakisolatie in 2014.
  • Boley; specialist in vuurmeubels
  • Helderheid vanaf het begin
    Om onze opdrachtgevers zo compleet en goed mogelijk te kunnen bedienen, bouwen wij samen met een select aantal partners – architecten, interieurontwerpers etc. Onze partners moeten dezelfde taal spreken als wij. Dat praat makkelijker. Op dezelfde lijn zitten. Dat scheelt ruis. Ons aanvoelen en aan een half woord genoeg hebben om te begrijpen wat we bedoelen. En ons uitdagen en naar een hoger niveau tillen. Alleen zo kunnen we de kwaliteit leveren waar wij én u zoveel waarde aan hechten.
  • “Een tien, een tien, een tien!”
    Begin dit jaar realiseerden we een nieuwe badkamer in het penthouse van Toos en Peter Paffen in Sittard. Ze hebben deze nieuwe badkamer laten ontwerpen door Au Four uit Hoensbroek. Peter Paffen komt zelf uit de toeleveringsbranche van de bouw en deed zaken met veel verschillende aannemers.
  • Cleaf: innovatie in fineer
  • Moonen Bouw steunt Stichting Return
  • Al vijf jaar ff-Anders…
    ...
  • De stille kracht van Moonen Bouw
  • Het gouden duo van Moonen Bouw
  • Prettige feestdagen!
Laatste nieuws
  • Afscheid van een gouden vakman
    Afscheid van een gouden vakman Met 14 jaar stond hij al op de steiger...
  • Xinnix kozijnen; bijna naadloos…
    Xinnix kozijnen; bijna naadloos… Xinnix kozijnen, van het Belgische...
  • Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking
    Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking We zijn op bezoek bij Pieter van ’t...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom