• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

Samen bouwen aan kwaliteit!

marco
28 apr 2014
Nieuws

Samen-bouwen

Iedereen die met Moonen Bouw te maken heeft gehad weet dat we kritisch zijn. Op onszelf, maar ook op de onderaannemers en leveranciers waar we mee samenwerken. Het leveren van kwaliteit en klanttevredenheid staat bij ons altijd voorop.

Uit de gevoerde klanttevredenheids- onderzoeken van de afgelopen jaren blijkt duidelijk wat onze klanten van ons verlangen en waar we onze organisatie kunnen verbeteren. Een steeds terugkerend verbeterpunt zijn de onderaannemers en leveranciers.

De veiligheids- en kwaliteitsslag die wij de afgelopen jaren intern hebben doorgevoerd gaan we nu ook maken met onze onderaannemers en leveranciers. In 2014 gaan we onze onderaannemers en leveranciers nog meer betrekken bij de veiligheids- en kwaliteitseisen die wij ook aan ons zelf stellen.

Zoals eerder bij het interne proces zal Jerôme Meertens, van More Advies training & opleiding, ons hierbij ondersteunen. Momenteel zijn we bezig met het opstellen van een inventarisatielijst, waarin aspecten, zoals veiligheid, kwaliteit, milieu en verzekeringen worden meegenomen.

Als deze lijst klaar is zullen er gesprekken volgen met onze onderaannemers en leveranciers, zodat we in kaart kunnen brengen waar er specifiek nog verbeterpunten zijn voordat een onderaannemer of leverancier zal worden toegevoegd aan onze selectie van vaste onderaannemers cq leveranciers.

Uiteraard staan ook verbeterpunten voor Moonen vanuit het perspectief van de bestaande onderaannemers en leveranciers op de agenda. Samen hebben we immers maar één doel: tevreden klanten.

Wij zullen u gedurende het jaar verder op de hoogte houden van de vordering.

« Help Rob helpen
Nog beter bouwen! »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Even voorstellen: Brian Kleikers
    ...
  • Luxueus wonen met zicht op de Maas
    Een droom, een kans en een zeldzaamheid. Luxueus wonen dichtbij het stadscentrum van Maastricht en toch de rust van "buiten", met vrij uitzicht over de Maas. Dat wordt geboden aan de Grote Dries in Borgharen.
  • Moonen Bouw steunt Stichting Return
  • Al vijf jaar ff-Anders…
    ...
  • Tour d'au Four 18 en 19 maart
  • Vakmanschap tot op de halve millimeter!
  • Comfortabel verbouwen
  • Isoleren in stijl
    Vocht en kou maken geen kans meer in de moderne woning in Voerendaal van de familie Jennekens na de grondige gevel- en dakisolatie in 2014.
  • Een kleine aanpassing aan de badkamer…
    ...
  • Zaterdag 12 en zondag 13 maart:
    Het Woonevent van Limburg
    In het weekend van 12 en 13 maart organiseert Au Four uit Hoensbroek Het Woonevent van Limburg. Tijdens het weekend worden in de luxueuze showroom aan de Akerstraat Noord 350 in Hoensbroek demonstraties en workshops gegevens door tal van leveranciers uit de woonbranche. Een ideale gelegenheid om inspiratie op te doen voor iedereen die op zoek is naar de laatste trends op het gebied van wooninrichting.
  • Uniek store concept
    Op 3 oktober vond de officiële opening plaats van Mesterom Outdoor Living aan de Streeperstraat 70 in Landgraaf. De burgemeester van Landgraaf, dhr. Vlecken, verzorgde deze happening. Onder het genot van een hapje en een drankje konden relaties kennis maken met dit uniek store concept in Landgraaf.
  • Helderheid vanaf het begin
    Om onze opdrachtgevers zo compleet en goed mogelijk te kunnen bedienen, bouwen wij samen met een select aantal partners – architecten, interieurontwerpers etc. Onze partners moeten dezelfde taal spreken als wij. Dat praat makkelijker. Op dezelfde lijn zitten. Dat scheelt ruis. Ons aanvoelen en aan een half woord genoeg hebben om te begrijpen wat we bedoelen. En ons uitdagen en naar een hoger niveau tillen. Alleen zo kunnen we de kwaliteit leveren waar wij én u zoveel waarde aan hechten.
  • Vakmanschap is meesterschap
  • Een half uur met een uitvoerder
Laatste nieuws
  • Even voorstellen: Dave Clement
    Even voorstellen: Dave Clement We treffen Dave aan bij een project in...
  • Even voorstellen: Luc Smeets
    Even voorstellen: Luc Smeets Als we aankomen bij de verbouwing van...
  • Kwaliteit gegarandeerd   
    Kwaliteit gegarandeerd    Samen met Rob Moonen en projectleider...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom