• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
  • Contact

Tour d’au Four 16 en 17 maart

marco
22 feb 2019
Nieuws

 

 

De vijfde editie van Tour d’au Four staat weer voor de deur. Op zaterdag 16 en zondag 17 maart vindt hét woonevent van Limburg plaats in de keukenshowroom van Au Four in Hoensbroek. Een weekend vol inspiratie op het gebied van keukens, wonen en lifestyle.

Au Four laat dat weekend samen met haar partners alle noviteiten op keuken- en interieurgebied zien in een inspirerende setting tijdens het jaarlijkse woonevent Tour d’au Four. U wordt als klant meegenomen in de wondere wereld van keukens, interieur en alles op het gebied van (ver)bouwen. We tonen u, elk vanuit ons eigen vakgebied het nieuwste en het mooiste.

Kom sfeer proeven bij Au Four, bij Moonen Bouw of een van de andere partners in de keukenshowroom van Au Four. Daarnaast vinden er diverse kookworkshops plaats van ATAG en Bora, kunt u genieten van een hapje van Blond2Go en verzorgt WineStyle een wijnproeverij. Ook Coffeelovers is aanwezig om u te voorzien van een heerlijke kop koffie.

Ik nodig u van harte uit een kijkje te komen nemen. Om inspiratie op te doen of gewoon om te genieten van alle presentaties, de noviteiten en de culinaire verwennerij.

 

 

 

 

 

 

Tour d’au Four. Hét woonevent waar je je agenda voor vrij maakt.

Zaterdag 16 van 10.00 – 17.00 uur en zondag 17 maart van 12.00 – 17.00 uur.
Au Four Akerstraat-Noord 350 Hoensbroek

« Tijdloze ontwerpen met respect voor de natuur…
Genieten van een dubbelrol »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Een kleine aanpassing aan de badkamer…
    ...
  • Comfortabel verbouwen
  • Kwaliteit gegarandeerd   

    Samen met Rob Moonen en...

  • Brandsøn, fine dining aan de oevers van Moeder Maas
  • Buiten leven!
    Proeven van het buitenleven, dat willen we het liefst het hele jaar door en niet alleen met goed weer. Dus besluiten steeds meer mensen tot het inrichten van een serre, tuinkamer, het aanbrengen van een overkapping en soms met een mooie jacuzzi eronder.
  • Blijven communiceren!
  • Helderheid vanaf het begin
    Om onze opdrachtgevers zo compleet en goed mogelijk te kunnen bedienen, bouwen wij samen met een select aantal partners – architecten, interieurontwerpers etc. Onze partners moeten dezelfde taal spreken als wij. Dat praat makkelijker. Op dezelfde lijn zitten. Dat scheelt ruis. Ons aanvoelen en aan een half woord genoeg hebben om te begrijpen wat we bedoelen. En ons uitdagen en naar een hoger niveau tillen. Alleen zo kunnen we de kwaliteit leveren waar wij én u zoveel waarde aan hechten.
  • Verbouwen of verhuizen?

    “Voor iedereen fijne...

  • Twee bezige baasjes
  • Minimalistisch, modern, duurzaam en makkelijk in onderhoud

    Steeds vaker gebruiken we...

  • Nieuwe trap de aanleiding voor verbouwing
Terug
Laatste nieuws
  • Kwaliteit gegarandeerd   
    Kwaliteit gegarandeerd    Samen met Rob Moonen en projectleider...
  • Minimalistisch, modern, duurzaam en makkelijk in onderhoud
    Minimalistisch, modern, duurzaam en makkelijk in onderhoud Steeds vaker gebruiken we aluminium...
  • Voor alles tussen vloer en plafond
    Voor alles tussen vloer en plafond Eerder werkten Moonen Bouw en Burotronic...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom