• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

Luxueus wonen met zicht op de Maas

msc
11 nov 2015
Nieuws
architect, borgharen, ellen van de weerdt, moonen bouw, nieuwbouw, te koop, wijnands-tilli

A000175-1444230868@2x

 

 

Een droom, een kans en een zeldzaamheid. Luxueus wonen dichtbij het stadscentrum van Maastricht en toch de rust van “buiten”, met vrij uitzicht over de Maas. Dat wordt geboden aan de Grote Dries in Borgharen.

Aan de rivierbedding van de Maas in Borgharen worden twee hoogwaardig afgewerkte moderne nieuwbouwvilla’s gebouwd, die zich laten kenmerken door uitzicht, tuincontact, privacy, bereikbaarheid, en energiezuinigheid. Vanuit de keuken, de woonkamer en vanaf de terrassen is er in elk jaargetij en op elk moment van de dag een nieuw panorama over het water en de oevers te genieten.

Op een groot perceel heeft architecte Ellen van de Weerdt zich kunnen uitleven op een ontwerp en een stijl die past binnen het budget, bij de doelgroep en het landschap. Moonen Bouwkundig Advies heeft haar ontwerpen omgezet naar bouwkundige tekeningen en Moonen Bouw realiseert de woningen.

“De wensen, leefwijze en het budget van de opdrachtgever zijn bepalend voor mijn ontwerpen. Woonhuizen ontwerp ik passend in de omgeving. Daarbij is de uitstraling van het huis modern en toch tijdloos. Bij verbouwingen, aanbouwen en tuinkamers worden alle ruimtelijke mogelijkheden onderzocht en een eenheid gecreëerd. Daarbij speelt de relatie met de tuin een grote rol”, vertelt Ellen.

Haar ontwerpen zijn herkenbaar door een royale eenvoud, strakke detaillering, ruimtelijke eenheid, warme uitstraling, licht, duurzame en sobere lokale materialen en functioneel ruimtegebruik.

A000175-1444230905@2xDeze villa’s zijn zo ontworpen zodat elke individuele klant zijn eigen inbreng kan hebben als het gaat om de indeling met als uitgangspunt het uitzicht over de Maas vanaf de verdieping. Vandaar dat ruimten voor slaapkamers, badkamer, kantoor/werkruimte, berging en stalling zich op de begane grond bevinden. Alle verblijfsruimten op de begane grond hebben een mooi tuincontact door middel van openslaande ramen. Met een vaste trap en optioneel een lift bereikt men de verdieping. Zowel de keuken met eetkamer als de woonkamer grenzen aan het grote terras en zijn georiënteerd op de Maas.

Op de website van makelaar Wijnands-Tilli vindt u een uitgebreide technische beschrijving en kunt u daarnaast de brochure downloaden in Adobe Acrobat (.pdf) formaat.

Voor meer informatie over deze nieuw te bouwen woningen in Borgharen kunt u ook contact opnemen met Rob Moonen.

A000175-1444231006@2x

« Isoleren in stijl
Buiten leven! »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Blijven communiceren!
    ...
  • Cellenbeton, het nieuwe bouwen!
    De meeste mensen kennen cellenbeton als een bouwcomponent waarvan binnenmuren worden gemaakt. Maar daarmee doe je de cellenbeton producten van BoVeSaW tekort. De kwalitatief hoogwaardige, energiearme, onbrandbare en lichtgewicht cellenbeton componenten worden gebruikt om dragende buitenmuren bij nieuwbouw, maar ook bij renovatie te bouwen.
  • Cleaf: innovatie in fineer
  • Trespa; spelen met licht
    Iedereen kent Trespa als een duurzame en onderhoudsvrije bekleding van boeiboorden, verlijmd of met van die lelijke schroeven om de veertig centimeter. Trespa is dan ook niet een materiaal waarvan je zou verwachten dat het gebruikt wordt door Moonen Bouw.
  • Kerstwens

    “Voor iedereen fijne...

  • Helderheid vanaf het begin
    Om onze opdrachtgevers zo compleet en goed mogelijk te kunnen bedienen, bouwen wij samen met een select aantal partners – architecten, interieurontwerpers etc. Onze partners moeten dezelfde taal spreken als wij. Dat praat makkelijker. Op dezelfde lijn zitten. Dat scheelt ruis. Ons aanvoelen en aan een half woord genoeg hebben om te begrijpen wat we bedoelen. En ons uitdagen en naar een hoger niveau tillen. Alleen zo kunnen we de kwaliteit leveren waar wij én u zoveel waarde aan hechten.
  • Brandsøn, fine dining aan de oevers van Moeder Maas
  • Van moeder op dochter: een bijzondere opvolging bij Moonen Bouw

    Binnen familiebedrijven...

  • Benjamin tussen oude rotten in het vak
    n Hoensbroek tref ik Jan Crapels (59) en Wim Wensink (54) achterom bij een klant waar een uitbouw is gemaakt met Livium overkapping. Het lijkt alsof de verbouwing al gereed is, maar niets is minder waar.
  • Tour d'au Four 16 en 17 maart
  • Genieten van een dubbelrol
  • Loxone Smarthome, betaalbaar, begrijpelijk en flexibel
    Er zijn inmiddels heel wat Smarthome oplossingen op de markt die verlichting, zonwering, toegang, beveiliging, verwarming, muziek en energiemanagement combineren. Bijvoorbeeld Gira eNet, Gira KNX of Loxone. Nadeel is dat deze eigenlijk allemaal alleen volledig te implementeren zijn bij nieuwbouw, er moeten immers flink wat kabels getrokken worden voor de aansturing. Loxone biedt daarnaast ook draadloze oplossingen.
  • Hout op het terras
    In onze nieuwsbrieven laten we u niet alleen kennis maken met onze partners en medewerkers, maar proberen we ook te informeren over producten en bijzondere materialen die wij bij de realisatie van onze projecten gebruiken. Deze keer staat de terrasvloer in het middelpunt. Een buitenvloer is immers de basis voor uw terras.
  • Wonderwall geeft hout een gaver leven
  • Moeder aarde verwarmt en koelt onze huizen
  • Eens klant, altijd klant
  • Over terugkijken en vooruit blikken
    Het einde van 2015 nadert snel. Een jaar met wederom mooie projecten en tevreden klanten. Een jaar waarin intern ‘het werken in projecten’ centraal stond. Met als doel vanaf het eerste contact met de klant tot en met de oplevering de klant ontzorgen en nog ‘beter bouwen’.
Terug
Laatste nieuws
  • Van voorgenomen keukenvernieuwing naar een leefkeuken
    Van voorgenomen keukenvernieuwing naar een leefkeuken Wanneer we Rob en Esther Riksen in hun...
  • Modern, tijdloos, warm en functioneel
    Modern, tijdloos, warm en functioneel Zo worden de ontwerpen van...
  • Van moeder op dochter: een bijzondere opvolging bij Moonen Bouw
    Van moeder op dochter: een bijzondere opvolging bij Moonen Bouw Binnen familiebedrijven komt het...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom