• Home
  • Over ons
    • Visie & Missie
    • Ons team
  • Samen bouwen
  • Projecten
  • Nieuws
    • Publicaties
    • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact

Moonen maakt waar wat ze beloven

marco
16 jun 2015
Nieuws
advies, bouw, bouwkundig, kerkrade, moonen, nuth, overkapping, rob, verbouwing, zwembad

photostique-MB--8248

Nadat de tuin onderhoudsvriendelijk was gemaakt met onder andere kunstgras en de zwemvijver was vervangen door een zwembad ontstond de wens bij de familie Hanssen uit Kerkrade om iets met het terras te doen.

“We wilden het open terras achter het huis beter kunnen gebruiken en dachten aan een overkapping. Na een zoektocht op internet kwamen we bij de website van Moonen Bouw uit”, vertelt Chris Hanssen. “Op hun stijlvolle website zagen we voorbeelden van overkappingen die in de smaak vielen en we maakten een afspraak met Rob Moonen. Er was meteen een klik. Rob had goede ideeën en straalde vertrouwen uit. We waren onder de indruk hoe hij al pratend bouwkundig onderbouwde schetsen op papier maakte. Daarna ging het snel, een heldere en goed onderbouwde offerte volgde en we gaven opdracht om te starten”.

Niet alleen Rob maakte een goede indruk, ook tijdens de bouw werd het beeld van Moonen Bouw alleen maar versterkt. “Iedereen die heeft bijgedragen aan de verbouwing, van A tot Z, bij Moonen Bouw, maar ook bij de onderaannemers, verdient een pluim. Ze hebben perfect werk afgeleverd, ruimden iedere dag op, waren toegankelijk, dachten mee en waren nooit te beroerd om dingen uit te leggen”.

photostique-MB--8222Na de overkapping is bij een tweede verbouwing ook de badkamer aangepakt en meteen levensloopbestendig gemaakt. “Toen we een lekkage in de badkamer hadden, besloten we de badkamer ook te laten restylen, een lang gekoesterde wens van mijn vrouw. We hoefden niet lang na te denken om daar ook Rob voor te bellen”, legt Chris Hanssen uit.

“Ook daar had Rob weer goede ideeën en oplossingen. We wilden het bestaande bad behouden en mede door het gebruik van onderhoudsvriendelijke en duurzame materialen zijn we heel blij met het eindresultaat”.

Op de vraag of hij Moonen Bouw zou aanbevelen aan anderen is hij heel resoluut: “Jazeker, het waren geen goedkope verbouwingen, maar het resultaat en de afwerking is perfect. Rob maakte een vertrouwenwekkende indruk, is innovatief, flexibel, doortastend, helder en transparant. Hij en zijn team maakten waar wat ze beloofden”.

Bekijk het eindresultaat van de verbouwingen bij de familie Hanssen.

« Benjamin tussen oude rotten in het vak
Hout op het terras »

Sorry, reageren is niet meer mogelijk.

Vergelijkbare berichten

  • Samen bouwen aan kwaliteit!
    Iedereen die met Moonen Bouw te maken heeft gehad weet dat we kritisch zijn. Op onszelf, maar ook op de onderaannemers en leveranciers waar we mee samenwerken. Het leveren van kwaliteit en klanttevredenheid staat bij ons altijd voorop.
  • Even voorstellen: Dave Clement

    We treffen Dave aan bij...

  • Over terugkijken en vooruit blikken
    Het einde van 2015 nadert snel. Een jaar met wederom mooie projecten en tevreden klanten. Een jaar waarin intern ‘het werken in projecten’ centraal stond. Met als doel vanaf het eerste contact met de klant tot en met de oplevering de klant ontzorgen en nog ‘beter bouwen’.
  • Nieuwe trap de aanleiding voor verbouwing
  • “Ik gun iemand Moonen Bouw”

    Steeds vaker gebruiken we...

  • Fijne feestdagen!!!

    Als we aankomen bij de...

  • Twee bezige baasjes
  • Verbouwen of verhuizen?

    Xinnix kozijnen, van het...

  • Benjamin tussen oude rotten in het vak
    n Hoensbroek tref ik Jan Crapels (59) en Wim Wensink (54) achterom bij een klant waar een uitbouw is gemaakt met Livium overkapping. Het lijkt alsof de verbouwing al gereed is, maar niets is minder waar.
Terug
Laatste nieuws
  • Afscheid van een gouden vakman
    Afscheid van een gouden vakman Met 14 jaar stond hij al op de steiger...
  • Xinnix kozijnen; bijna naadloos…
    Xinnix kozijnen; bijna naadloos… Xinnix kozijnen, van het Belgische...
  • Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking
    Minimalistisch, perfecte lijnen en dito afwerking We zijn op bezoek bij Pieter van ’t...
  • Home
    • Pages
      • 404 Page
      • Menu Level
        • Lorem Ipsum
        • Dolor Sit Amet
        • Pellentesque
    • Features
      • De Moonen Bouw familie
    • Portfolio
      • Portfolio Without Ajax
    • Blog
      • Right Sidebar
    • Contacts
  • Projecten
  • Contact
045-528 52 00
© Moonen Bouw bv | Disclaimer & privacy | Fotografie: Photostique | Website: SchreijenDotCom